Aktualności

  • Data dodania: 12.01.2021
Jednym z moich atutów jest wieloletnie doświadczenie handlowe. Na rynku nieruchomości działam od ponad 3 lat z dynamizmem i zaangażowaniem. Nowe spojrzenie na pojawiające się sytuacje w branży pozwalają mi traktować je jako wyzwania i dopatruję się w nich możliwości.
Jestem rzetelna, obiektywna i wiarygodna w wykonywaniu swojej pracy. Potwierdzeniem tego są rekomendacje i polecenia. Angażuję się sprawy powierzonej mi nieruchomości i sytuacji mojego zleceniodawcy. Stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę.
Preferuję pracę na podstawie umowy na wyłączność. Brzmi groźnie? Budzi kontrowersje? Masz przykre doświadczenia z tym związane? Przyrzekłeś /łaś sobie, że nigdy więcej?

Doświadczenia klientów w dużej mierze zależą od tego jak pośrednik rozumie wyłączność, co robi i czego nie robi dla swojego zleceniodawcy.

Zalety współpracy na podstawie umowy na wyłączność:
1. Oszczędność czasu i energii właściciela nieruchomości (umawianie się tylko z jednym pośrednikiem, omówienie i podpisanie tylko jednej umowy, możliwość przekazania kluczy do nieruchomości, właściciel nie umawia się za każdym razem z potencjalnym klientem na prezentację – robi to za niego pośrednik, stały kontakt tylko z jedną osobą).
2. Komfort dla sprzedającego (jeden pośrednik zna ofertę, jej parametry, cenę, wysokość opłat, oczekiwania klienta i jego sytuację prawną oraz osobistą w zakresie związanym ze sprzedażą nieruchomości).
3. Bezpieczeństwo (zweryfikowani klienci/oglądający, także pod względem finansowania zakupu, kompleksowa opieka od chwili zawarcia umowy pośrednictwa do momentu przekazania nieruchomości nabywcy). 
4. Skuteczność (pełne zaangażowanie pośrednika i środków finansowych biura nieruchomości w promocję oferty, korzystanie z bazy klientów swojego zespołu, gwarancja współpracy z innymi biurami, zaangażowanie potrzebnych specjalistów: rzeczoznawca  majątkowy, doradca finansowy, geodeta, fotograf, notariusz i inni).
5. Kompleksowe podejście do klienta i oferowanej nieruchomości (zajęcie się kwestiami formalnymi, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, sesja fotograficzna, baner na nieruchomości i wiele innych w zależności od potrzeb marketingowych danej  nieruchomości).
6. Wiarygodność – oferowana nieruchomość ma jedną cenę, jeden opis, jedne zdjęcia, jednego opiekuna. Właściciel ma pewność, że pośrednikowi zależy na sprzedaży nieruchomości, w którą angażuje swój czas, energię, pomysły i środki finansowe biura, ponieważ ma gwarancję zapłaty wynagrodzenia od właściciela.
7. Jawność działania – nieruchomość reklamuję powszechnie z podaniem lokalizacji. Wykorzystuję wszelkie dostępne i stosowne do danej nieruchomości narzędzia. Współpracuję ze wszystkimi biurami i pośrednikami, którzy wyrażą taką potrzebę.
Kontaktuję się z pośrednikami i potencjalnymi inwestorami z całego kraju.

Decyzję pozostawiam Wam, drodzy właściciele nieruchomości.
Te i inne kwestie chętnie omówię na indywidualnym spotkaniu. Zapraszam do kontaktu.
 
Dorota Kowalska
Twój dom – Twój spokój – Twój doradca