Aktualności

  • Data dodania: 22.03.2021
Jako członek Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości właścicielka biura DOMINIUM Nieruchomości bierze udział w organizowanej rokrocznie od 2012 r. przez PFRN akcji „Drzwi Otwarte”.

W ramach tej akcji w naszym biurze będą mogli Państwo uzyskać bezpłatną poradę dotyczącą obrotu nieruchomościami. Kampania odbędzie się 30 marca 2021 r. z okazji przypadającego niebawem Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Dzięki darmowym konsultacjom prowadzonym w tym roku telefonicznie, każdy chętny otrzyma fachową wiedzę m.in. z zakresu: procedur i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości, wyjaśnienia skomplikowanego stanu prawnego nieruchomości lub sposobów radzenia z obciążeniami, które mogą stanowić przeszkodę w ich nabyciu, sposobów zabezpieczenia transakcji czy możliwości finansowania zakupu.
Zainteresowani dowiedzą się ponadto o zasadach i czynnościach, które w ramach usługi wykonuje pośrednik, a także zapoznają się z aktualnymi ofertami.

Wielu klientów dzięki fachowej pomocy pośredników uświadamia sobie, że przeprowadzenie transakcji często tylko pozornie jest łatwe. W przypadku braku dostatecznych kompetencji w tym obszarze, obsługę majątku wartego średnio kilkaset tysięcy złotych warto powierzyć profesjonaliście – praktykowi, który dysponuje bieżącymi informacjami związanymi np. z prawem, budowlanym, cywilnym, podatkowym, wyrokami sądu, rzeczoznawstwem i posiada znajomość lokalnych uwarunkowań.

Asysta kompetentnego specjalisty, zapewnia klientowi komfort, spokój i daje pewność pomyślnego załatwienia sprawy.

Organizacja akcji „Drzwi Otwarte PFRN” jest szczególnie istotna od 2014 r., czyli od czasu rządowej deregulacji zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami, na mocy której zawód ten może wykonywać każdy – nie obowiązują już żadne wymogi dotyczące poziomu wykształcenia, odpowiednich kwalifikacji, czy przestrzegania standardów zawodowych.

Propagowanie profesjonalnych usług pośrednictwa, zgodnych z normami etycznymi i wysokimi standardami obsługi jest kluczowe nie tylko dla Klientów, ale również dla samej branży.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Będę do Państwa dyspozycji 30.03.2021 r. w godzinach od 13:00-17:00.
Dorota Kowalska, tel. 697 745 001.

Dorota Kowalska
Twój dom – Twój spokój – Twój doradca