Strona tymczasowo niedostępna...

Rekomendacje

Wynajem nieruchomości

Polecam korzystanie z usług Biura Nieruchomości DOMINIUM oraz pani Doroty Kowalskiej. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności pani Doroty końcowa transakcja wynajmu nieruchomości w czasie COVID-19 przebiegła szybko i bezproblemowo.

Pani Dorota, którą cechuje profesjonalizm, znajomość rynku i uwarunkowań prawnych oraz bardzo wysoka kultura osobista potrafiła wywiązać się wspaniałe z powierzonego jej zadania. Warto też podkreślić wyjątkową cierpliwość i dbałość o detale, co pozwala uniknąć stresujących sytuacji.
Zdecydowanie polecam współpracę z panią Dorotą oraz Biurem DOMINIUM. Pomimo, że dzieliła nas odległość ok. 22000 km (Polska - Australia) byliśmy na bieżąco informowani o naszej inwestycji.

Ania i Andrzej Borzestowski
Newcastle Australia


Sprzedaż – nieruchomość komercyjna


Podejmując się pośrednictwa w sprzedaży mojej nieruchomości, Pani Dorota stanęła przed dużym wyzwaniem. Było tak ze względu na specyfikę samej nieruchomości, a później także sytuację gospodarczą i społeczną w kraju.

Pani Dorota posiada wiedzę i wyobraźnię zawodową. Dzięki swojemu zaangażowaniu, pracowitości i determinacji poprowadziła kilkuetapowy proces sprzedaży do pożądanego zakończenia. Poza rolą pośredniczki nieruchomości, kilkukrotnie występowała również w roli mediatorki i organizatorki różnych spotkań.

Jest osobą o szerokich kontaktach zawodowych i osobistych. W dużym stopniu usprawniło to proces przygotowania, sprzedaży i przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi.

Otwarta na potrzeby osób, które reprezentuje; z wysoką kulturą osobistą i przyjemnym usposobieniem, co ułatwia współpracę.

Za powyższe cechy oraz za skuteczność polecam Ją jako pośredniczkę. Z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie do sytuacji związanej z Państwa nieruchomością.

Bożena Urbańska


 Sprzedaż nieruchomości


Wybór sumiennego biura nieruchomości, to nie jest prosta sprawa. Dlatego warto zainteresować się biurem Doroty Kowalskiej – to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Skontaktuj się i otrzymaj ocenę swojej sytuacji, a współpraca na pewno Ci się spodoba.


Paweł B.


 Sprzedaż domu i zakup mieszkania


Pani Dorota, to osoba skupiona na swojej pracy. Zaangażowana w ustalenie faktów związanych z nieruchomością i potrzeb mojej rodziny. Dzięki niej sprawnie przeszliśmy proces sprzedaży domu i zakupu nowego mieszkania.


Marlena B.


 Najem nieruchomości


W imieniu firmy INNESTA Sp. Z o.o. zarządzającej najmem na terenie Bydgoszczy, mam przyjemność zarekomendować współpracę z Panią Dorotą Kowalską, która jest wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w zakresie promocji ofert mieszkań i domów. Znalazła dla nas nieruchomość i uczestniczyła w negocjacjach umowy z oferentem – właścicielem mieszkania. Za jej pośrednictwem objęliśmy inwestycję, która co miesiąc generuje zysk dla naszej firmy.


PREZES ZARZĄDU
Piotr Rogański


 Współpraca zawodowa


Metodyczne i rzetelne podejście Doroty do swojej profesji daje gwarancję zarówno w jakości obsługi jaki odpowiedniego doradztwa. Dodatkowo traktowanie swojego zawodu jako pasji powoduje duże zaangażowanie we wszystkich aspektach współpracy. Osoba otwarta, kompetentna i sympatyczna.


Lech Pawłusik


Współpraca zawodowa

Dorota jest konsekwentną, zaangażowaną osobą, której z przyjemnością odsłaniałam tajniki działania mediów społecznościowych, aby mogła tam lepiej docierać do potencjalnych odbiorców. Jest osobą niezwykle pracowitą i gdybym miała komuś powierzyć swoją nieruchomość lub radzić się w tych sprawach, z pewnością wybrałabym Dorotę. Polecam serdecznie. 


Marta Chłodnicka


Współpraca zawodowa – sprzedaż domu

Poleciłam Dorotę mojej klientce. Sprzedaż domu klientki przebiegła bardzo sprawnie. Klientka była bardzo zadowolona ze wsparcia jakie otrzymała w przygotowaniu domu do sprzedaży. A i ja byłam bardzo zadowolona, że klientka miała profesjonalną pomoc.

Dorota doskonale orientuje się w realiach jakie są na rynku nieruchomości. Ma bardzo szeroką wiedzę, jest miła, empatyczna.
 

Mirosława Kowalkowska


 Sprzedaż nieruchomości


Dorota to bardzo dobra pośredniczka nieruchomości. Dzięki niej znaleźliśmy przyjazne miejsce do wypoczynku dla naszej rodziny.


Mirka i Łukasz